zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Świetne wyniki Sarmacji

Dwanaście punktów w ostatnich czterech meczach ligowych zdobyli piłkarze Sarmacji Będzin. Seria zwycięstw sprawiła, że będzinianie zapomnieli już o nieudanym początku rozgrywek.

http://www.sportowezaglebie.pl/wp-content/uploads/2015/09/gornik-sarmacja-18.jpg

Radość Sarmacji ze zdobytych bramek

W minionych spotkaniach Sarmacja wygrała z Concordią Knurów 4:2, Przemszą Siewierz 3:0, Rakowem II Częstochowa 7:3 i Górnikiem Piaski 2:1. W efekcie piłkarze Krzysztofa Kiełba awansowali na szóśte miejsce w lidze, stając się najwyżej notowaną zagłębiowską drużyną w te klasie rozgrywkowej. - Mam nadzieję, że szybko dołączymy do góry tabeli i będziemy grali o czołowe lokaty. Źle zaczęliśmy sezon i to teraz odbija nam się czkawką - podkreślił szkoleniowiec.

W najbliższą sobotę Sarmacja podejmie na własnym obiekcie Unię Ząbkowice.

am nadzieję, że szybko dołączymy do góry tabeli i będziemy grali o czołowe lokaty. Źle zaczęliśmy sezon i to teraz odbija nam się czkawką - See more at: http://www.sportowezaglebie.pl/dyrda-ustrzelil-gornikow/#sthash.kz49kTky.dpufMam nadzieję, że szybko dołączymy do góry tabeli i będziemy grali o czołowe lokaty. Źle zaczęliśmy sezon i to teraz odbija nam się czkawką - See more at: http://www.sportowezaglebie.pl/dyrda-ustrzelil-gornikow/#sthash.kz49kTky.dpuf

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku