zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

RKS Grodziec na podium

Po walkowerze za nierozegrany mecz z Unią Ząbkowice i wygranej nad Przyszłością Ciochowice RKS Grodziec wskoczył na podium. - Weryfikacja naszych możliwości dopiero nastąp[i- stwierdził Marcin Paul, trener zespołu.

RKS w Wielką Sobotę pokonał „czerwoną latarnię” rozgrywek 3:0, lecz mógł wygrać znacznie wyżej. Na przeszkodzie stanęły jednak rozregulowane celowniki. - Cieszą stwarzane sytuacje, ale martwi nieskuteczność. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach równie często będziemy zagrażać bramce rywali, choć lepiej będzie nam wychodziło wykańczanie akcji - mówił szkoleniowiec.

Od początku sezonu drużynie z Grodźca w osiąganiu jak najlepszych wyników pomaga psycholog, z którym jesienią odbyła cykl spotkań. Wiosną będzie podobnie. - Być może niektórych to dziwi, ale ja uważam, że jeśli coś ma pomóc, to zawsze warto z tego skorzystać. Postawiliśmy nacisk na koncentrację, na to, aby zawodnicy nie rozpraszali swojej uwagi w czasie meczu, tylko skupili się na grze - tłumaczył trener.

W najbliższą sobotę RKS zagra na wyjeździe, z sąsiadującym w tabeli MKS-em, Myszków. Początek meczu o godz. 16.00. - Myślę. że bilans zysków i strat w tej drużynie jest równy zeru, aczkolwiek MKS jest bardzo groźny, szczególnie na własnym boisku, co pokazała runda jesienna. Na pewno czeka nas trudne zadanie - zakończył Marcin Paul.

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku