zamknij informacje o ciasteczkach Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajdzisz tutaj.
niski kontrast strony wysoki kontrast strony A- A A+
osir będzin - obrazek wypełniający

Walentynkowy Turniej Zbijaka

W Miejskim Zespole Szkół nr 3 w ramach realizacji projektu CEO „Młody Obywatel” odbył się walentynkowy turniej zbijaka. Impreza była okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale też do zakupu laleczek wykonanych przez uczniów w ramach udziału w IV edycji akcji UNICEF „Wszystkie kolory świata”.

rozgrywki na sali gimnastycznej - kliknięcie spowoduje wyświetlenie się powiększenia

Tegoroczna edycja zbijaka przyciągnęła jeszcze większą ilość drużyn, złożonych z uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, rodziców, nauczycieli oraz przedstawicieli Urzędu Miejskiego w Będzinie.

W turnieju wzięła również udział drużyna „Młodych Obywateli” z Gimnazjum Publicznego w Praszce i Gimnazjum nr 5 w Będzinie. Zacięta rywalizacja metodą „przegrywający odpada” doprowadziła do wyłonienia zwycięzców, którymi okazała się drużyna urzędu miejskiego.

W trakcie rozgrywek o dobry humor grających i kibicujących zadbali uczniowie prezentujący swoje umiejętności wokalne i taneczne. W kawiarence można było delektować się wypiekami, które przygotowali rodzice.

Na zakończenie wręczono medale i dyplomy drużynom, które zajęły miejsca na podium.

Impreza wspaniale zintegrowała całe środowisko lokalne i z pewnością stanie się cyklicznym przedsięwzięciem w placówce.

nasze obiekty >>

OSIR na Facebooku